COINHUB bio photo

COINHUB

Nákup a prodej digitální měny Bitcoin. Články, návody, zajímavosti a postřehy o Bitcoin a jiných digitálních měnách. Sledování vývoje trhu digitálních měn.

KOUPIT BITCOIN

Hard Fork SegWit2x - WTF - wocogo?

Malá subjektivní predikce na vývoj v nejbližších dnech aneb co se to vlastně kur.. děje :-)

Dne 16.11. mělo dojít k hard forku SegWit2x, který představoval rozdělení Bitcoinu na dvě různé větve a reálně hrozil oslabením hodnoty Bitcoinu. Spousta lidí ještě pořád neví, že tato hrozba, který byla odvolán (doufejme, že to není jen snaha o snížení paniky). Ti co to neví se stále chovají jak jim rozum káže a to prodávají své Bitcoiny nebo je převádí na jine altcoiny. Výsledkem je, že brutálně klesá cena Bitcoinu (o 1000 USD za jeden den) a nesmyslně stoupají ceny altcoinů (jakože BCH za 720 USD ???).

o se bude dít dále ???

Co se bude dít dále ??? Subjektivní názor: Bitcoin ještě bude padat, tak jak jej budou opozdilci ještě prodávat. Pokoří se hranice 6 tis. USD ? No uvidíme. Poté však Bitcoin prokáže přes víkend svou stabilitu a už i těm posledním dojde, že se žádná hrozba nekoná a začnou překotně (navíc posíleni nižší cenou) BTC nakupovat zpět. Dále k krytu monitorů číhají dravci, kteří jen čekají kam až spadne a s prstem na tlačítku KUPUJ jsou připraveni vypustit své závodní fiaty na kolbiště. Tato nákupní horečka způsobí raketový jump ceny Bitcoinu klidně až na 10 000 USD. Možná jen krátkodobě, než se zase ustálí někde kolem 7 tis. USD nebo se udrží na vyšších hodnotách dlouhodobě. Ale tomu moc nevěřím, protože jakmile dosáhne jump zajímavé urovně stejní dravci co kupovali na spodní úrovni budou rychle prodávat a vybírat si tak zasloužené zisky. Prostě je před námi krásný a zábavný víkend a přejeme všem kdo si tuhle gamesku užívají pevné nervy a šťastné finální skóre :-)


comments powered by Disqus